




Фреза СМТ R12,7х38,1x15,5х57,7x8 галтельна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.|
R радіус |
D діаметр, мм |
I робоча довжина/довжина різу, мм |
L загальна довжина мм |
S діаметр хвостовика, мм |
|
12.7 |
38.1 |
15.5 |
57.7 |
8 |
Фреза галтельна з підшипником серії 7/8/937
Подивіться, як прості заготовки, двері або фасад перетворяться на елегантні вироби після фінальних штрихів, зроблених цими галтельними фрезами. Використовуйте їх разом із радіусними фрезами для виготовлення стику відкидних стільниць. Конструкція фрез містить спеціальні припливи корпусу — для зменшення ризику відбою. Корпус фрез виготовлений із високоміцної сталі, різальні грані виготовлені з мікрозернистого твердого сплава.
Ці фрези ідеально поєднуються з радіусними фрезами галтельними з калевкою серії 7/8/963 — 7/8/964 для створення ідеального з'єднання відкидної й основної стільниці (на ілюстрації).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СМТ |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина робочої частини | 15.5 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр робочий | 38.1 мм |
| Довжина загальна | 57.7 мм |
| Тип | Корпус |
- Ціна: 3 090 ₴